Є питання? Тут Ви знайдете відповіді.

Що таке механічне обладнання AIRmove®?

Замість чого використовується продукція AIRmove®?

Чи легке у використанні механічне обладнання AIRmove®?

Які саме користувачі купують обладнання AIRmove®?

Яку кількість коробок я можу запакувати за допомогою 1 рулона плівки?

Чому мені потрібне механічне обладнання AIRmove®?

Чому повітряні подушки бувають двох типів?

Яким чином я можу забезпечити найліпший захист для моєї продукції за допомогою плівки з повітряними подушками AIRmove®?

Чому AIRmove®вимикається після декількох хвилин роботи?

Скільки енергії споживає AIRmove®?

Чи потрібно вимикати AIRmove®наприкінці дня або коли він не використовується?

 

При завантаженні плівки AIRmove®, я не можу натягнути плівку на голку інжектора і складається таке враження, що плівка застрягла.

Повітряні подушки пропускають повітря ія не можу це виправитишляхом зміни температурних параметрів.

Що таке механічне обладнання AIRmove®?
Настільне механічне обладнання Airmove®це компактний (18”x 8” x 6”), легкий (2,72 кг) при необхідності, легкий у використанні пристрій для наповнення повітряних подушок, який виробляє чисті пакувальні пакети професійного вигляду.

Замість чого використовується продукція AIRmove®?
Плівка з повітряними подушками AIRmove®пропонує можливість використання для різноманітних цілей задля заміни багатьох розповсюджених пакувальних матеріалів, таких як повітряно-бульбашкова плівка, сипучі пакувальні матеріали, Крафт папір та газетний папір. Його універсальність забезпечує відмінні амортизуючі властивості у поєднанні з чудовими можливостями заповнити порожнечу.

Чи легке у використанні механічне обладнання AIRmove®?
Так, витягніть пристрій AIRmove®з картонної упаковки, вставте шнур живлення до розєму машини і в звичайну розетку, завантажте плівку, натисніть вимикач on/off у положення «ввімкнути» і ви вже можете виробляти пакувальний матеріал професійної якості.

 

 

Які саме користувачі купують обладнання AIRmove®?

Пристрій AIRmove®сконструйований для тих професіоналів у сфері малого та середнього бізнесу. Це механічне обладнання призначене для обслуговування користувачів, які пересилають в середньому від 5 до 100 коробок в день.

 

Скільки коробок я можу запакувати за допомогою 1 рулону плівки?
В значній мірі це залежить від кількості вільного місця та розміру однієї коробки. Якщо припустити, що середня коробка є розміром приблизно
30 літрів або 0,028м3 та має 30% порожнечі, то за допомогою 1 рулону плівки можна заповнити близько 180 коробок.

Для такої коробки знадобиться 5-6 подушок AIRmove® або 1-2 подушки AIRmove® VOID.

Чому мені потрібне механічне обладнання AIRmove®?
Механічне обладнання
AIRmove® виключає необхідність купування, транспортування та зберігання громіздких рулонів повітряно-бульбашкової плівки або великої кількості сипучих матеріалів; виробляє професійний міцний продукт за потребою. Повітряні подушки AIRmove® потребують меншої кількості матеріалу, ніж традиційна повітряно-бульбашкова плівка, тому, що вони більше за розміром і забезпечують чудовий захист продукту.

Чому повітряні подушки бувають двох типів?

Для більш якісного пакування вашої продукції. А також це економить час і кошти. Ваш товар потрібно укласти та загорнути? Чи є вільне місце довкола, коли ви укладаєте продукцію у коробки? В такому випадку, повітряна подушка AIRmove® буде найкращим варіантом.Другий тип повітряних подушок, AIRmove® VOID– спеціально розроблений для заповнення пустот від середнього до великого розмірів. Оскільки окремі подушки більші за розміром, ви можете заповнити вільне місце лише одним простим рухом.

Яким чином я можу забезпечити найліпший захист для моєї продукції за допомогою плівки з повітряними подушками AIRmove®?
Залежно від типу продукту, ви можете загорнути його і покласти у коробку. По-перше, покладіть мякий шар AIRmove®на дно коробки, далі загорніть ваш продукт у плівку з повітряними подушками AIRmove®і розмістіть його у коробці. В залежності від розміру даної коробки, можна додати окремі повітряні подушки, для заповнення вільного місця що залишилося. Найкраще це робити шляхом невеликого переповнення решти простору доки ви не переконаєтеся, що ваш продукт міцно і нерухомо зафіксований. При закритті кришки коробки, необхідно трохи здавитиповітряні подушки щоб закрити клапани коробки. Повітряні подушки AIRmove® ідеально підходять для такого пакування.

Якщо ваша упаковка особливо потребує заповнення пустот,використайте стільки повітряних подушок, скільки необхідно для фіксації вашої продукції у коробціта знову трохи переповніть їх повітрям перед закриттям та заклеюванням кришки.

Чому AIRmove®вимикається після декількох хвилин роботи?
Механічне обладнання AIRmove®вимикається автоматично після 150 секунд роботи. Протягом цих 150 секунд пристрій AIRmove®виробляє 10 метрів або 33 футапакувального матеріалу. Це автоматичне відключення – захід безпеки, на той випадок, якщо ви забули вимкнути пристрій; без цієї функції він виробляв би пакувальний матеріал нескінченно.

Скільки енергії споживає AIRmove®?
Якщо пристрій AIRmove®підключено до стандартної розетки, він споживає лише 2 ампери.

Чи потрібно вимикати AIRmove®наприкінці дня або коли він не використовується?
Рекомендується вимикати пристрій AIRmove®коли він не використовується протягом певного періоду часу. Щоб вимкнути AIRmove®, використовуйте головний вимикач, розташований на задній панелі пристрою поряд з шнуром живлення. Безпечніше вимикати електроприлади, коли вони не використовуються, до того ж же економить електроенергію а відтак це краще для навколишнього середовища.

При завантаженні плівки AIRmove®, я не можу натягнути плівку на голку інжектора, і складається таке враження, що плівка застрягла.
У випадку, якщо ви не можете натягнути плівку на білий пластиковий направляючий інжектор, переконайтеся, що ви тягнете плівку рівно, і що направляючий край не зачепився за вертикальні ущільнення. Крім того, перевірте область закругленого кінця направляючого; цілком можливо, що деякі залишки блокують рух плівки. Якщо так, акуратно витріть залишки. Це легше зробити, якщо повернути направо і відкрити синю кришку таким чином, щоб ви мали кращий доступ і огляд. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ТА ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТЕ, ЩО ПІД КРАЄМ ІНЖЕКТОРА Є ЛЕЗО НОЖА, будь ласка, дивіться.

Можливотакож, щолезо для різанняплівкипошкоджене або зношене. Обережно зніміть лезо і візуально переконайтеся у відсутності вм’ятин або зносу. БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ ПРИ РОБОТІ З ЛЕЗОМ, НАВІТЬ ТУПЕ ЛЕЗО МОЖЕ ПРИЗВЕСТИ ДО ТРАВМ. Іноді лезо можна очистити за допомогою ганчірки та рідкого мила. Якщо його потрібно замінити, в тримачі рулону плівки знаходиться комплект запасних частин (див. 14), з яким поставляється механічне обладнання AIRmove®– просто зніміть кришку на утримувачі. Дивіться вказівки зміна леза.

 

Повітряні подушки пропускають повітря і я не можу це виправити шляхом зміни температурних параметрів.
Якщо зварний шов дуже легко розривається, і змінення температури запаювання до найнижчої позиції не допомагає, тоді, можливо, вам доведеться замінити тефлонову ущільнюючу смугу на запалювальному блоці. Це потребує всього декілька хвилин та будь хто може це зробити. Просто візьміть ваш комплект запасних частин від держателя рулону. Для цього зніміть верхню частину утримувача і знайдіть комплект. Далі дотримуйтесь інструкцій
AIRmove® керівництва.